Interactive Marketing Guide

Zrealizujemy twoją kampanię

Dobierzemy odpowiednie rozwiązania

więcej

Płać tylko za efekt

tylko za konkretne działania

CPC, CPV, CPL, i wiele innych

więcej

IMGuide

To gwarancja dotarcia do użytkownika

premium pozyskiwanego efektywnościowo

więcej
Marszałkowska 84/92 m. 117 Warszawa

O nas

kilka słów o Interactive Marketing Guide

Doświadczenie

Siła tkwi w Zespole!

Na sukces klientów Interactive Marketing Guide pracuje zespół z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wiądących firmach w Polsce.

Strategia

Indywidualne podejście do każdego tematu.

Dokładamy wszelkich starań do wyceny, propozycji działań dla każdego klienta z osobna. Zadowolony klient to powracający klient…

Jakość

Wykorzystujemy tylko Premium kanały emisji.

Dbamy o to aby reklamy emitowały się tylko na wydawcach z grupy PREMIUM niezależnie czy jest to kampania precyzyjnie targetowana czy emitowana na RON.

 

Interactive Marketing Guide powstało aby dawać klientom kompleksowe rozwiązania z wykożystaniem odpowiednich kanałów emisji dopasowanych do potrzeb ich kampanii.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w różnych odłamach reklamy internetowej, jak reklama Display, reklama Kontekstowa, reklama Performance oraz Mailingi i Newslettery. Dzieki temu mamy szeroką więdzę w każdym z tych działów i możemy dopasować je pod konkretną kampanię tak aby w efektywny sposób rozdysponować budżet reklamowy osiągając zamierzone cele.

page2_img1

Zależy nam aby zadowolony klient powrócił do nas z kolejnym wyzwaniem dlatego precyzyjnie dobieramy grupę odbiorców reklamy. Dbamy o to aby kampanie realizowane były tylko na wydawcach typu PREMIUM niezależnie czy jest to kampania precyzyjnie targetowana czy też emitowana na RON.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.